شرکت آمریکایی تولید کننده فیلتر Pall که دفتر مرکزی آن در نیویورک واقع شده، یک تامین کننده جهانی در حوزه محصولات فیلتراسیون و تصفیه است.

 

کل درآمد سال 2014 شرکت تولید کننده فیلتر پال 2.8 میلیارد دلار بوده که از این مقدار، 103 میلیون دلار آن برای تحقیق و توسعه هزینه شده است.

 

تاریخچه شرکت Pall

این شرکت توسط دیوید بی پال در سال 1946 با نام Micro Metallic Corporation تاسیس شد ولی در سال 1957 به Pall Corp تغییر نام یافت.

 

در سال 1958 ، شرکت پال شروع به ساخت فیلترهایی برای استفاده در هیدرولیک هواپیما کرد که روی چرخ دنده های هواپیمای بوئینگ 707 هواپیمایی آمریكا استفاده می شود. سپس ، پال فیلترهایی را برای تصفیه سوخت جت نیز تولید کرد.

 

در دهه 1970 ، پال به یک رهبر در حوزه فیلتراسیون در جهان تبدیل شد. در دهه 80 و 90 میلادی شرکت تولید کننده فیلتر Pall علاوه بر فیلتراسیون وارد حوزه صنعتی دیگری مثل راه سازی نیز شد.

 

در سال 1988 ، آنها فروش فیلتر برای انتقال خون را شروع کردند که باعث شد کاهش سطح گلبول سفید نسبت به تمام فیلتر های آن زمان پایین تر باشد.

درسال 1990 دکتر پال برای ثبت اختراع و تجاری سازی بیش از 100 فیلتر و سایر محصولات فیلتراسیون سیالات جایزه ملی تکنولوژی امریکا را دریافت کرد.

شرکت دانش طب  افتخار دارد تا این محصولات با کیفیت را در سریع‌ترین زمان ممکن در اختیار مشتریان محترم خود قرار دهد.

 

چگونگی خرید فیلتر پال در ایران

شرکت دانش طب وارد کننده فیلتر پال میباشد. شما به راحتی میتوانید فیلتر pall و صدها فیلتر ازمایشگاهی ؛ داروسازی و صنعتی دیگر را از طریق ایمیل شرکت سفارش دهید.